Проведено обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу» в Чернігівській області

З  метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення громадськості до проблем потерпілих на виробництві шостий рік поспіль Фонд соціального страхування України проводить спартакіаду «Сила духу».

14 червня 2018 року в місті Чернігів відбулися відбірні змагання.

Серед заявлених 120 учасників з усієї області команда відділення Бахмацького району виборола 2 перших місця, 3 других та 1 третє.  Переможцями стали:

Журавель Микола –1 місце з  гирьового спорту (94 підйоми);

Товста Ганна – 1 місце з бомбаскету сидячи;

Товста Ганна –  2 місце з бомбаскету стоячи;

Лукін Сергій – два других  місця (дартс стоячи та сидячи);

Трухан  Валентина – 2 місце (настільний теніс);

Клюй Олександр – 3 місце (армспорт до 85 кг).

В. о. начальника Бахмацького відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

в Чернігівській області                                                                                                  С.О. Іванченко

Трекбэк с Вашего сайта.