Пам’яті Дворецького Віктора Миколайовича

Районна рада, з глибоким сумом, сповіщає, що 2 червня 2018 року, після тяжкої хвороби, у 55 років, передчасно пішов з життя Дворецький Віктор Миколайович — заступник голови районної ради, депутат районної ради, наш товариш і колега.

Народився 30 травня 1963 року в селі Шабалинів Коропського району Чернігівської області. Після закінчення школи працював у рідному селі, у колгоспі. У 1981- 1983 роках проходив службу в Збройних Силах. У 1983 році повернувся у Шабалинів, де працював акумуляторником, звільненим секретарем комсомольської організації у колгоспі «Перемога». У 1987 році обраний головою виконавчого комітету Шабалинівської сільської ради. З 1994 року по 2002 рік обирався головою Шабалинівської сільської ради, Шабалинівським сільським головою. З 2002 року – заступник голови Коропської районної ради.

Більша частина життя Віктора Миколайовича віддана служінню громаді району. Багаторазово обирався депутатом сільської і районної рад. Значний вклад вніс у становлення місцевого самоврядування, в тому числі формування фінансової бази рад, реформуванню земельних відносин, правового врегулювання і організації проведення адміністративно-територіальної реформи.

Ми знали Віктора Миколайовича енергійним, життєрадісним і одночасно професійно виваженим у прийнятті рішень та чуйним керівником, люблячим сином, чоловіком, батьком. Велика втрата для рідних, для всього району. Віктор Миколайович назавжди залишиться в нашій пам’яті. Щиро співчуваємо рідним і сумуємо.

Трекбэк с Вашего сайта.