Свято День Перемоги

9 травня в Коропі та Понорниці відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До пам’ятних знаків загиблим у роки війни, керівники району, представники громадськості поклали квіти.

Біля меморіалів «Скорботна мати» у Коропі та «Загиблим Воїнам» у Понорниці відбулися урочисті мітинги-реквієми.

Безмежна шана і вдячність ветеранам, а також тим, хто відбудував країну із руїн, теплі побажання добра, миру та здоров’я в їхню адресу пролунали у виступах голови районної ради Михайла Мазуренка, виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Валентини Саволєй, селищного голови Віктора Журавля.

Пам’ять тих, хто загинув, не пізнавши радості перемоги, захисників які померли від ран та отриманих поранень у повоєнний період, які повернулися з війни переможцями але вже відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання.

Присутні спільно помолилися за загиблими воїнами-захисниками.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.