Дорогі ветерани та жителі нашого району

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ці  дні ми віддаємо шану ветеранам, які із зброєю в руках, не шкодуючи сил, життя і здоров’я, боролися заради волі й незалежності, захищали свою родину, свій дім, свою землю, свою рідну країну, і перемогли ворога, трудівникам, які своєю невтомною працею в тилу наближали Велику Перемогу. В національній пам’яті назавжди залишиться кожен шостий українець, який загинув у роки війни. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги і сьогодні.

Нині, у часи боротьби за свободу та незалежність України, формується глибокий духовний зв’язок між захисниками нашої країни різних поколінь. Будуючи день сьогоднішній — дбаємо про день завтрашній. Ми і тільки ми відповідальні за час і місце в якому живемо. Ми сьогодні пам’ятаємо минуле і творимо майбутнє. Ми у вічному боргу перед усіма ветеранами за їхню обірвану війною юність, за невичерпну силу духу, за вияви незбагненної мужності, свідому самопожертву заради життя на землі. Пишаємося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України.

Зичимо всім добра, щастя, благополуччя та віри в славне майбутнє Української держави. Нехай на рідній землі панує мир, спокій, добро та взаєморозуміння, а в наших домівках завжди будуть затишок, тепло і достаток!

Вічна пам’ять загиблим!

Вічна шана захисникам!

З повагою,

В.о. голови районної                                    Голова районної ради