Відбулась двадцять шоста сесія районної ради сьомого скликання

24-27 квітня відбулись засідання президії, засідання постійних комісії і пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова районної ради Михайло Мазуренко.

Депутати заслухали інформацію начальника Коропського відділення поліції Бахмацького відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Чернігівський області Валерія Зощенка по питанню про хід виконання районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2017-2019 роки, прийняли рішення по ряду бюджетних питань.

Затверджена Програма відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації на 2018 рік та регуляторний акт Порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, пам’ятників, меморіальних об’єктів та анотаційних дощок на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.

Нову редакцію правовстановлюючого документу Статуту отримало Коропське спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агролісгосп».

По питанням врегулювання майнових відносин думки депутатів розійшлись, тому два рішення з питання надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Коропської селищної ради (районного будинку культури і автомобіля) не були прийняті.

Районною радою прийняті 16 рішень з питань врегулювання земельних відносин.

Прийняте звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України, Президента України П.О. Порошенка, Кабінету Міністрів України Звернення районної ради щодо забезпечення навчального процесу у загальноосвітніх школах.

Своє нерозуміння з причини неприйняття рішення про передачу районного будинку культури зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району до комунальної власності Коропської селищної ради висловили і працівники районного будинку культури, які були присутні на сесії.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.