Шановні мешканці Коропщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого християнського свята встановленого на честь Воскресіння Ісуса Христа. У ці світлі пасхальні дні особливо відчувається торжество життя, перемога добра над злом, віра у кращий прийдешній день.

Щиро дякуємо всім за терпіння, взаєморозуміння і підтримку у цей нелегкий для країни час. Віримо, що одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі, творити добро і щасливе майбутнє.

Разом із вами звертаємося у щирій молитві до Бога та просимо здоров’я і благополуччя кожній сім’ї та миру для України.

Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень.

З повагою,

Голова районної ради                                                          М.П.  Мазуренко

Трекбэк с Вашего сайта.