Завершуються загальні збори громадян

Актуальні питання життєдіяльності громад вирішували жителі сіл Покошичі, Райгородок, Криски, Розльоти, Сохачі.

Голова районної ради Михайло Мазуренко та виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб взяли участь у сходах.

Спільними проблемами громад є питання благоустрою та санітарного стану населених пунктів, належне підтримання вуличного освітлення. Для Сохачів проблемою є транспортне сполучення з районним центром. У населеному пункті активно ведуться роботи по газифікації. Обговорювався також стан доріг, питання забезпечення та організації пожежної безпеки.

Участь у загальних зборах взяли також депутат обласної ради Володимир Селянський і помічник-консультант народного депутата Анатолія Сергійовича Євлахова, депутат районної ради Катерина Четверик, депутати районної ради.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.