Інформація

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ Коропського району.

За результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ Коропського району, а саме:  трансформаторної підстанція 10/0,4 кВ КТП-318,  яка знаходиться за адресою вул. Московська, 22, смт. Понорниця, Коропський район, Чернігівська область, який відбувся 06 березня 2018 року о 10 годині в приміщенні відділу освіти Коропської райдержадміністрації,  визначено переможця конкурсу – ТОВ «ІНСТИТУТ НЕЗАЛЕЖНОЇ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ ПЛЮС».

Трекбэк с Вашего сайта.