Прекрасні, милі, чарівні жінки Коропщини!

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди весняного свята – Міжнародного жіночого Дня  8 Березня!

Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Ми добре розуміємо, що без вашої підтримки, розуміння, ініціативи та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті.  Своєю плідною  працею та силою духу ви звеличуєте наш рідний край, примножуєте його успіхи та досягнення.

Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре серце.

Нехай радісно і затишно буде у вас на роботі, вдома, на серці і в душі. Ви цього варті!

Вічної вам весни і жаркого літа в почуттях, вірних чоловіків, надійних друзів, щасливих дітей, нев’янучої краси душі. Ви цього гідні!

З повагою,

В.о. голови районної                                                Голова районної

державної адміністрації                                          ради

В.М. Кузуб                                                                 М.П.Мазуренко