Небезпека для дітей – нова суїцидальна гра «Червона сова»

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».

  Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання — її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

  Одні з основних завдань — постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі (після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей). А ще аудіо з «потойбічного світу».

  В Україні «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва.

  На наступний день після зникнення, дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.

  За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра «Червона сова».

  Батьки, звертайте увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті»

  • постійно хоче спати
  • сидить в мережі посеред ночі
  • з’являються порізи на руках

  Якщо ви помітили ці прояви у дитини — не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт — зверніться до психолога!

Коропський відділ Бахмацької місцевої прокуратури

Трекбэк с Вашего сайта.