24 сесія районної ради

22 грудня 2017 пройшла сесія районної ради, основними питаннями, що розглядались на сесії був звіт голови районної ради Михайла Мазуренка.

Депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, бюджет району на 2018 рік, ряд районних цільових Програм на 2018 рік. Більшість з яких це Програми соціального захисту громадян району.

Прийняли рішення по блоку питань управління майном спільної власності району. Зокрема зі спільної власності територіальних громад району передано до комунальної власності Понорницької селищної ради будинок і квартиру, а до комунальної власності Коропськоїї селищної ради Районний центр дитячої та юнацької творчості, культурно спортивний комплекс «Аполлон» та окремо визначене майно.

Зтверджені рад рішень з питань організації роботи районної ради у 2018 році.

Про результати діяльності Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури інформував присутніх Червонюк В.М., перший заступник керівника Бахмацької місцевої прокуратури.

Організаційний відділ районної ради

Трекбэк с Вашего сайта.