22 грудня – День енергетика

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі Коропщини!

День енергетика – це свято людей, які присвятили своє життя благородній та надзвичайно важливій професії – забезпеченню всіх сфер народного господарства електричною енергією.

Енергетики по праву пишаються своєю професією. Висока напруга, цілодобовий графік, технічна кмітливість та підвищена відповідальність – все це робота справжніх професіоналів, відданих своїй справі людей. Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою,

В.о. голови районної                                             Голова районної

державної адміністрації                                        ради

В.М. Кузуб                                                                М.П. Мазуренко