15 грудня – День працівників суду

Шановні судді та працівники апаратів судів!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради, щиро вітаємо Вас з Вашим професійним святом!

Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості. Саме від Вашої самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Своєю щоденною роботою працівники судової гілки влади забезпечують суспільну злагоду та політичну стабільність в країні.

Тож нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі! Зичимо вам здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму, а Ваше життя завжди повниться сонячним теплом та достатком в оселі!

З повагою,

В.о. голови районної                              Голова районної