14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори!

14 грудня в Україні День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

Ми висловлюємо велику вдячність і шану всім ліквідаторам, хто без вагань та роздумів зробив все від нього залежне задля збереження життя мільйонів людей на всій планеті. Ви виконували свій обов’язок навіть не підозрюючи, що чекає у майбутньому, проявили мужність, самовідданість високий професіоналізм заради спасіння інших.

У цей день ми вкотре згадуємо поіменно  і вшановуємо  світлу пам’ять загиблих та низько вклоняємося героям, які сьогодні поряд з нами.

Дякуємо вам, шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС, за ваш безсмертний подвиг, за мужність,  сміливість та відвагу! Бажаємо вам міцного здоров’я, душевного спокою, щастя, миру, злагоди та благополуччя в родинах.

З повагою,

В.о. голови районної                                        Голова районної

державної адміністрації                                   ради

В.П. Саволєй                                                             М.П. Мазуренко