Про медичну реформу за «круглим столом» у Корюківці

10 лютого 2017 року у приміщенні Корюківської районної державної адміністрації відбулася робоча зустріч з питань створення та подальшого розвитку госпітального округу №2, участь у якій взяла делегація з Коропського району на чолі з головою районної ради Михайлом Мазуренком.

Учасники зібрання відвідали Корюківську центральну лікарню, оглянули відділення, ознайомилися з матеріально-технічною базою, роботою по наданню медичної допомоги населенню.

Після цього відбулося засідання «круглого столу» з актуальних питань функціонування та подальшого розвитку госпітального округу півночі Чернігівщини.

Михайло Павлович у своєму виступі ознайомив присутніх щодо пропозицій від Коропського району в рамках публічного обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Чернігівської області», надісланого Міністерству охорони здоров’я України за підписами в.о. голови районної державної адміністрації Валентини Саволєй, голови районної ради Михайла Мазуренка та голови селищної ради Віктора Журавля.

Суть даного звернення зводиться до того, що досягти гарантованого забезпечення своєчасного доступу населення Коропщини до послуг вторинної медичної допомоги належної якості можливо лише за виконання мінімум наступних умов:

• створення на базі Коропської ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування першого базового рівня зі стаціонарним хірургічним відділенням та відділенням інтенсивної терапії (незалежно від центру госпітального округу);
  • визначення реальної схеми по організації доставки екстрених хворих до центру госпітального округу;
  • наявність регулярного транспортного сполучення з центром госпітального округу.
      Повний відеоролик «круглого столу» в Корюківці щодо створення госпітального округу можна переглянути за посиланням http://nslovo.com/blog/kruhlyj-stil-v-koryukivtsi-na-temu-stvorennya-hospitalnoho-okruhu.

Трекбэк с Вашего сайта.