Про перспективи медичної галузі Коропського району на громадському обговоренні у Мені

2 грудня голова районної ради Михайло Мазуренко взяв участь у громадському обговоренні, що відбулося у Менській районній раді.

Темою зібрання було «Перспективи реформування галузі охорони здоров’я. Створення регіональних медичних округів».

У своєму виступі Михайло Павлович повідомив присутніх про спільне рішення президії Коропської районної ради та колегії Коропської районної державної адміністрації щодо звернення до голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка, начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Петра Гармаша, згідно якого жителі Коропського району просять сприяти у вирішенні питання про створення на базі Коропської ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування першого базового рівня зі стаціонарним хірургічним відділенням та відділенням інтенсивної терапії та вивчення питання по визначенню міста Мена центром регіонального медичного округу.

Повний відеоролик з громадського обговорення щодо утворення регіональних медичних округів можна переглянути за посиланням http://nslovo.com/blog/pro-rehionalnyj-medychnyj-okruh.

Трекбэк с Вашего сайта.