В Чернігові відбулися відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів відбулися відбірні змагання VІI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві, що проживають в Чернігівській області, і в яких, незважаючи на вади здоров’я, не згас вогник і жага до перемоги.

Серед причин зростання кількості лікарняних: збільшення захворюваності та порушення у видачі лікарняних

Фонд соціального страхування України протягом 2018 року надав матеріальне забезпечення більше, ніж 2,5 млн застрахованих осіб. Витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності у порівнянні з 2017 роком збільшились на 1 679,4 млн грн, або на 27,7 відсотка.

Вітаємо!

Почесною грамотою районної ради і районної державної адміністрації нагороджена Булгакова Людмила Миколаївна, начальник загального відділу, по роботі з персоналом та контролю апарату Коропської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби.

Вітаємо!

Почесною Грамотою районної ради нагороджена Коток Надія Василівна, медична сестра Рождественської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня Медичного працівника.