Безпека праці при транспортуванні, зберіганні та переробці зернових культур

Відділ профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції соціального страхування в Чернігівській області  звертається до роботодавців, сферою діяльності яких є сільськогосподарське виробництво, ознайомитися з даною інформацією та провести на підприємствах додаткову організаційну роботу по недопущенню аналогічних або подібних нещасних випадів.

5,8 тис. потерпілих на виробництві пройшли лікування та реабілітацію за кошти Фонду

Фонд соціального страхування України фінансує послуги з лікування в закладах охорони здоров’я та подальшої медичної реабілітації для всіх застрахованих осіб, які отримали травми або профзахворювання на виробництві з метою якнайшвидшого відновлення їх здоров’я.

Майже 2 тис. осіб з інвалідністю Фонд забезпечив засобами реабілітації, протезуванням і колясками

Упродовж січня–червня 2019 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України технічними та іншими засобами реабілітації, спеціальними засобами пересування, очним і зубопротезуванням тощо було забезпечено майже 2 тисячі осіб з інвалідністю внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань.

Відбулась тридцять восьма сесія районної ради сьомого скликання

16 серпня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради і пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання. Засідання провів голова районної ради Михайло Мазуренко. У роботі сесії взяв участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.