Офіційний сайт Коропської районної ради » 11 вересня відбувся семінар-нарада

11 вересня відбувся семінар-нарада

Written by admin on . Posted in Новини

з сільськими, селищними головами району, який провели голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко та голова районної державної адміністрації Анатолій Іванович Мілюков.

DSCN3188

Про завдання органів місцевого самоврядування по виконанню вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України» при проведенні позачергових  виборів 26 жовтня 2014 року інформував Віктор Миколайович Дворецький  – заступник голови районної ради.

DSCN3194

Микола Іванович Свердлов – завідуючий сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної допомоги – доповідав щодо організації та проведення роботи по наданню матеріальної допомоги громадянам мобілізованим до Збройних сил України та їх сім’ям у 2014 році.

DSCN3200

“Про стан роботи по допомозі особам переміщеним з Автономної Республіки Крим та зони проведення антитерористичної операції. Взаємодія в цьому питанні з сільськими, селищними радами” – по даному питанню присутні слухали Миколу Васильовича Колодка – начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

DSCN3192

Військовий комісар Коропського військового комісаріату Олександр Володимирович Кальченко звітував про підсумки проведення у районі мобілізаційної роботи.

Trackback from your site.