Юридичні інновації для молодих сімей та мам

Written by admin on . Posted in ЦСССДМ інформує...

Сьогодні  на базі Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась зустріч з начальником Коропського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального Управління юстиції в Чернігівській області Отрош Вікторією Анатоліївною.

Яка залюбки розповіла про інновації, що запроваджені Міністерством юстиції України з метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації дитини та інформацію щодо реалізації Пілотного проекту «Шлюб за добу».

Беручи до уваги категорії породілль, з якими постійно працюють працівники ЦСССДМ, інновація про те, що «На даний час отримати свідоцтво про народження можна безпосередньо в  пологових відділеннях» є вагомою, адже сприяє збереженню сімейного бюджету та, наприклад, одинока мати не матиме складнощів «З ким залишити немовля?» на період вирішення юридичних питань.

Зі слів  працівників Коропського районного центру ССДМ

Trackback from your site.