Офіційний сайт Коропської районної ради » Фонд соціального страхування України профінансував державну страхову виплату у розмірі 1,5 млн грн сім’ям померлих від COVID-19 медиків

Written by admin on . Posted in Новини

Для родин, батьків і утриманців сімейного лікаря із Закарпаття, рентген-лаборанта з Івано-Франківської області та лікаря-терапевта з Одещини, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, профінансовано одноразові страхові виплати у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Медичні працівники були інфіковані коронавірусом SARS-CoV-2 внаслідок контакту з пацієнтом, матеріалами чи переносниками захворювання під час виконання посадових обов’язків.

Фонд соціального страхування України профінансував страхові виплати сьогодні, 13 липня, кошти надійдуть на рахунки членів сімей упродовж декількох банківських днів. Раніше ФССУ виплатив зазначеним родинам одноразові допомоги у розмірі 210 тисяч 200 гривень за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Загалом на цей напрям фінансування Урядом передбачено 233 мільйони 322 тисячі гривень. Кошти виділені Міністерству соціальної політики України з фонду боротьби з COVID-19 та надані ФССУ на безповоротній основі для здійснення виплат.

Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством соціальної політики спільно з ФССУ здійснено усі необхідні кроки для проведення цих виплат у найкоротші терміни з метою забезпечення соціального захисту та гарантій медичних працівників і членів їх родин в умовах підвищеного ризику зараження.

Висловлюємо слова вдячності та підтримки близьким померлих.

Пресслужба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

Trackback from your site.