Офіційний сайт Коропської районної ради » Фонд направив 3,2 млн гривень на компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19

Written by admin on . Posted in Новини

За час лікування гострого професійного захворювання на COVID-19 медичним та іншим працівникам, які інфікувались під час виконання посадових обов’язків, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу.

Станом на сьогодні з початку пандемії Фонд профінансував понад 3,2 мільйона гривень таких компенсацій, виплати отримали майже 600 лікарів, медсестер, медбратів і інших працівників, зайнятих у протидії поширенню коронавірусної хвороби.

Працівники провели на оплачуваному за кошти Фонду лікарняному через профзахворювання на коронавірусну хворобу майже 10 000 днів.

Нагадаємо, гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19 вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає розширений перелік страхових гарантій від Фонду соціального страхування України.

Пресслужба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

Trackback from your site.