Офіційний сайт Коропської районної ради » Фонд надав одноразову допомогу родині померлого від COVID-19 медика

Фонд надав одноразову допомогу родині померлого від COVID-19 медика

Written by admin on . Posted in Новини

Родина медичного працівника з Одещини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків, отримала від Фонду соціального страхування України одноразову допомогу у розмірі 210 тисяч 200 гривень.

Раніше Фонд здійснив фінансування одноразової допомоги двом родинам померлих медичних працівників з Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Одноразова страхова виплата у розмірі 1 мільйон 575 тисяч 500 гривень буде профінансована для сімей медиків за кошти державного бюджету у найближчий час.

Пресслужба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

Trackback from your site.