Офіційний сайт Коропської районної ради » Сьогодні у загальних зборах громадян Сохачівської та Риботинської

Сьогодні у загальних зборах громадян Сохачівської та Риботинської

Written by admin on . Posted in Новини

сільських рад взяв участь голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко. DSCN3178

Сільський голова Сохачів Михайло Олексійович Гладиш у своєму звіті детально проаналізував все зроблене у минулому році та запропонував громаді перспективи діяльності на поточний. Основною з проблем, що існує в громаді на сьогодні, є автобусне сполучення з районним центром.

DSCN3171

У Сохачах розпочаті роботи по спорудженню підвідного газопроводу. Про хід даних робіт інформувала і звітувала про свою діяльність голова кооперативу та депутат районної ради Людмила Іванівна Галич. Питання актуальне для громади і планово вирішується. Також про свою депутатську діяльність на зборах звітував депутат районної ради Григорій Миколайович Глухенький.

DSCN3175

Активно виступали громадяни і на “сході” у Риботині. Проблеми села досить специфічні, так як воно є “пригородом” Коропа. У Риботинській громаді за минулий рік також проведена значна робота по організації життєдіяльності населеного пункту.

DSCN3184

Жваво і в Риботині, і в Сохачах обговорювалась проблема видалення твердих побутових відходів. Стихійні сміттєзвалища “дістали” громадян, тому вони виступають за застосування самих жорстких заходів до їх “утворювачів”.

У Риботині підприємець Володимир Олександрович Капиця навіть сказав, що надає безоплатно трактор з причепом для прибирання села і вивезення сміття на санкціоноване сміттєзвалище.

Серед інших питань уже стандартні для району проблеми утримання комунальних доріг, ремонту громадських колодязів, утримання та продовження робіт по влаштуванню вуличного освітлення.

DSCN3192

На зборах перед виборцями звітував депутат районної ради Микола Ілліч Мисник.

Громади затвердили суми добровільних внесків до цільових фондів. Для власників техніки передбачена можливість відпрацювання замість грошового внеску.

Всі громади району глибоко стурбовані і стривожені ситуацією у нашій державі.

Trackback from your site.