Офіційний сайт Коропської районної ради » Сьогодні відбулися загальні збори громадян

Сьогодні відбулися загальні збори громадян

Written by admin on . Posted in Новини

у селах Городище та Придеснянське. Участь у “сходах” взяв заступник голови районної ради Віктор Миколайович Дворецький. IMG_4368

Проблем у громади, звісно, в досталь. Однак сільський голова Наталія Петрівна Антоненко визначила, що сама ж громада їх може вирішити. Зокрема жителі підіймали питання утримання вуличного освітлення, існує проблема утримання комунальних доріг у Придеснянському, санітарний стан населених пунктів бажає бути кращим. І як не дивно у наш час, у Городищі громадяни озвучили проблему утилізації відпрацьованих електричних батарейок.

IMG_4361 IMG_4358

Мало не традиційним для громад задесення постає проблема шкоди для городів, яку причиняють дикі свині, що заходять з території Мезинського Національного природного парку. Наталія Петрівна Антоненко озвучила пропозицію, яку внесли якісь політичні сили щодо демонтажу пам’ятників В.І.Леніну. У громаді одностайно визначили пам’ятники не демонтувати. До речі, у розмові Віктора Миколайовича Дворецького з лідерами політичних сил ніхто з них не підтвердив наміру демонтувати будь-які пам’ятники в районі.

IMG_4384 IMG_4376

Trackback from your site.