Офіційний сайт Коропської районної ради » “Сходи” у Покошичах та Крисках

“Сходи” у Покошичах та Крисках

Written by admin on . Posted in Новини

Голова районної ради Михайло Павлович Мазуренко та заступник голови районної ради Віктор Миколайович Дворецький взяли участь у загальних зборах громад Покошицької та Крисківської сільських рад. DSCN3149

Одним з основних питань, що турбує громадян Покошич, є забезпечення ремонту школи. Намічено ряд заходів на 2014 рік. Це випилювання старих дерев по центральній вулиці села, ремонт колодязів, як і в інших громадах – санітарний стан. Приємно, що сприяння соціальному розвитку села здійснює керівник місцевого агропідприємства, депутат районної ради Володимир Михайлович Темнюк. Його звіт про свою депутатську діяльність позитивно був сприйнятий виборцями с. Покошичі. Громада взмозі і системно вирішує проблеми, що виникають.

DSCN3163

Жителі Крисківської сільської ради, де на загальних зборах був присутній заступник голови районної ради Віктор Миколайович Дворецький, також відзначили позитивну роботу місцевої влади по забезпеченню життєдіяльності громади та намітили місцеві перспективи розвитку. Це продовження вуличного освітлення, ремонт громадських колодязів, утримання та ремонт комунальних доріг, безперебіне забезпечення населення “балонним” газом, організація пожежної охорони. Гостро постала проблема громадських сінокосів.

DSCN3161

І в Покошичах, і у Крисках жителі одностайно затвердили суми добровільних внесків до цільових фондів.

На всіх загальних зборах громадяни висловлюють стурбованість ситуацією в нашій державі.

Trackback from your site.