Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » СНІД – проблема всього європейського людства

СНІД – проблема всього європейського людства

Written by admin on . Posted in ЦСССДМ інформує...

Щорічно 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту людини. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.

img_7314

     Більшість випадків інфікування ВІЛ зареєстровано у молодих людей віком від 15 до 30 років.

    Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. В Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 250 тисяч осіб і тільки лише кожен другий знає про свій діагноз. Станом на 1 квітня 2016 року на обліку в Україні перебуває 132 714 ВІЛ-позитивних пацієнтів.

    Офіційним символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка згорнута у вигляді перевернутої англ. букви V запропонована американським художником Френком Муром у 1991 році, саме вона є символом розуміння, солідарності, підтримки та толерантності до людей які потрапили в тенета ВІЛ\СНІДУ. І тому і зараз на всіх соціальних акціях присвячених Дню боротьби зі СНІДом  ми бачимо прикріплені до одягу  червоні стрічки.

img_7328

     І саме з метою профілактики розповсюдження небезпечного ВІЛ працівниками Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бюро правової безоплатної допомоги, Коропською районною організацією Товариства Червоного Хреста України та Коропським районним сектором кримінально-виконавчої інспекції було проведено лекційно-тренінгові заходи серед учнівської молоді району Лукнівська ЗОШ, Шабалинівська ЗОШ, Коропська ЗОШ та з гуртківцями Коропського районного центру дитячої та юнацької творчості. Завдяки згуртованості соціальних партнерів вдалося охопити різні вікові категорії та донести важливість проблеми ВІЛ/СНІДу у молодіжному середовищі, адже краще попередити ніж потім бороти непоборне.

За інформацією працівників Коропського РЦСССДМ

Trackback from your site.