Офіційний сайт Коропської районної ради » Результати поіменного голосування за рішення 40 сесії районної ради

Результати поіменного голосування за рішення 40 сесії районної ради

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях сорокової сесії районної ради сьомого скликання

22 листопада 2019 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові номер рішення
1 Бондаренко Володимир Миронович в в в в в в в в в в
25 Хабенко Віктор Михайлович в в в в в в в в в в
26 Четверик Катерина Василівна в в в в в в в в в в
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за за за за за

Депутати, що рахували голоси    _________________(Поладін Л.М.)

підпис               прізвище, ініціали

__________________ (Рулько В.О.)

підпис               прізвище, ініціали

Номери рішень

сорокової сесії районної ради сьомого скликання 22 листопада 2019 року

1. Про внесення змін до рішення районної ради №618 від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
  2. Про фінансовий план Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» на 2020 рік.
  3. Про умови відпуску лісопродукції Коропським спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Агролісгосп» на 2020 рік.
  4. Про погодження на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району Коропському спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Агролісгосп».
  5. Про внесення змін до рішення районної ради № 579 від 30 листопада 2018 року «Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2019 рік».
  6. Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2020 рік.
  7. Про Програму фінансової підтримки діяльності Комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФM» Коропської районної ради на 2020 рік.
  8. Про затвердження передавального акта комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради та проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з перетворенням та перейменуванням у комунальне некомерційне підприємство «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради.
  9. Про передачу в оренду окремого приміщення.
  10. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району на баланс Коропського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації.