Результати поіменного голосування за рішення 36 сесії районної ради

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання

17 травня 2019 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові номер рішення
666 667 668 669 670 671 671 673 674 675
1 Бондаренко Володимир Миронович за за за за за за за за за за
2 Боровик Олександр Володимирович за за за за за за за за за за
3 Головешко Іван Олексійович за за за за за за за за за за
4 Дмитренко Олександр Миколайович за за за за за за за за за за
5 Зикун Світлана Володимирівна за за за за за за за за за за
6 Зубок Світлана Іванівна за за за за за за за за за за
7 Колешня Надія Федорівна за за за за за за за за за за
8 Колешня Олександр Михайлович в в в в в в в в в в
9 Колодко Микола Васильович в в в в в в в в в в
10 Костюченко Людмила Дмитрівна за за за за за за за за за за
11 Кулик Сергій Петрович в в в в в в в в в в
12 Лабадин Раїса Миколаївна за за за за за за за за за за
13 Мазуренко Михайло Павлович в в в в в в в в в в
14 Макаренко Анатолій Васильович в в в в в в в в в в
15 Михалишин Володимир Степанович за за за за за за за за за за
16 Нікитенко Іван Володимирович за за за за за за за за за за
17 Пантюх Віктор Володимирович за за за за за за за за за за
18 Пацюк Андрій Миколайович в в в в в в в в в в
19 Перепадя Василь Олексійович за за за за за за за за за за
20 Поладін Людмила Миколаївна в в в в в в в в в в
21 Рожок Наталія Володимирівна за за за за за за за за за за
22 Романченко Олександр Анастасійович за за за за за за за за за за
23 Рулько Вадим Олександрович за за за за за за за за за за
24 Скега В’ячеслав Михайлович за за за за за за за за за за
25 Хабенко Віктор Михайлович за за за за за за за за за за
26 Четверик Катерина Василівна в в в в в в в в в в
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за за за за за

Депутати, що рахували голоси    __________________ (Дмитренко О.М.)

                                                                   підпис               прізвище, ініціали

                                                                 _________________  (Лабадин Р.М.)

                                                                          підпис               прізвище, ініціали

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання

17 травня 2019 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові номер рішення
676 677 678              
1 Бондаренко Володимир Миронович за за за
2 Боровик Олександр Володимирович за за за
3 Головешко Іван Олексійович за за за
4 Дмитренко Олександр Миколайович за за за
5 Зикун Світлана Володимирівна за за за
6 Зубок Світлана Іванівна за за за
7 Колешня Надія Федорівна за за за
8 Колешня Олександр Михайлович в в в
9 Колодко Микола Васильович в в в
10 Костюченко Людмила Дмитрівна за за за
11 Кулик Сергій Петрович в в в
12 Лабадин Раїса Миколаївна за за за
13 Мазуренко Михайло Павлович в в в
14 Макаренко Анатолій Васильович в в в
15 Михалишин Володимир Степанович за за за
16 Нікитенко Іван Володимирович за за за
17 Пантюх Віктор Володимирович за за за
18 Пацюк Андрій Миколайович в в в
19 Перепадя Василь Олексійович за за за
20 Поладін Людмила Миколаївна в в в
21 Рожок Наталія Володимирівна за за за
22 Романченко Олександр Анастасійович за за за
23 Рулько Вадим Олександрович за за за
24 Скега В’ячеслав Михайлович за за за
25 Хабенко Віктор Михайлович за за за
26 Четверик Катерина Василівна в в в
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за

Депутати, що рахували голоси    __________________ (Дмитренко О.М.)

                                                                   підпис               прізвище, ініціали

                                                                 _________________  (Лабадин Р.М.)

                                                                          підпис               прізвище, ініціали

Номери рішень

тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання 17 травня 2019 року

  1. Про хід виконання районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2017-2019 роки.
  2. Про звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2019 року.
  3. Про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету у I кварталі 2019 року.
  4. Про внесення змін до рішення районної ради №618 від 21 грудня 2018 року «Про айонний бюджет на 2019 рік».
  5. Про призначення Горбач О.П. на посаду технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради.
  6. Про Редакційну раду комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення «Короп ФМ» Коропської районної ради
  7. Про закріплення майна на праві господарського відання.
  8. Про надання дозволу комунальному підприємству «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради на передачу в оренду окремого приміщення.
  9. Про розроблення технічної документації з землеустрою на земельну ділянку розташовану за адресою смт. Короп, вул. Кибальчича, 1.
  10. Про дозвіл на приватизацію житла.
  11. Про результати діяльності Бахмацької місцевої прокуратури за 4 місяці 2019 року.
  12. Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».
  13. Про Звернення районної ради до народного депутата України А.С.Євлахова, Міністра інфраструктури України В.В. Омеляна, голови правління АТ «Укрзалізниця» Є.П. Кравцова, голови обласної державної адміністрації О.П. Мисника, щодо поновлення вантажної роботи на залізничній станції Алтинівка.