Офіційний сайт Коропської районної ради » Результати поіменного голосування за рішення 35 сесії районної ради

Результати поіменного голосування за рішення 35 сесії районної ради

25 Хабенко Віктор Михайлович за за за за за за за за за за
26 Четверик Катерина Василівна за за за за за за за за за за
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за за за за за

Депутати, що рахували голоси    ______________       (Боровик О.В.)

підпис               прізвище, ініціали

25 Хабенко Віктор Михайлович за за за за за за за за
26 Четверик Катерина Василівна за за за за за за за за
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за за за

Депутати, що рахували голоси    ______________       (Боровик О.В.)

підпис               прізвище, ініціали

_______________       (Рожок Н.В.)

підпис             прізвище, ініціали

Номери рішень

тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання 29 березня 2019 року

1. Про направлення асигнувань за рахунок вільних залишків бюджетних коштів районного бюджету.

1. Про внесення змін до рішення районної ради №618 від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

1. Про внесення змін до рішення районної ради №581 від 30 листопада 2018 року «Про Програму по забезпеченню безкоштовним гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району з числа дітей 1-4 класів та дітей шкільного віку, батьки яких мобілізовані до зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, та демобілізовані із зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, дітей із сімей переселенців з тимчасово окупованої території України та зони проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, дітей, які потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019 рік»

1. Про внесення змін до рішення районної ради №436 від 27 квітня 2018 року «Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі».

1. Про передачу права постійного користування на земельну ділянку.

1. Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі (виокремлення будівлі (неврології).

1. Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі (виокремлення будівлі (наркології).

1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради (наркології).

1. Про затвердження Статуту комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради у новій редакції.

1. Про реорганізацію комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради в комунальне некомерційне підприємство «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради.

1. Про закріплення майна на праві оперативного управління (фельдшерського пункту у с. Деснянському).

1. Про закріплення майна на праві оперативного управління (амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Карильському).

1. Про закріплення майна на праві оперативного управління (фельдшерського пункту у с. Іванькові).

1. Про закріплення майна на праві оперативного управління (сільської лікарської амбулаторії у с. Покошичах).

1. Про закріплення майна на праві оперативного управління (фельдшерського пункту у с. Радичеві).

1. Про закріплення майна на праві оперативного управління (фельдшерсько-акушерського пункту у с. Риботині).

1. Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».