Офіційний сайт Коропської районної ради » Результати поіменного голосування за рішення 30 сесії районної ради

Результати поіменного голосування за рішення 30 сесії районної ради

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях тридцятої сесії районної ради сьомого скликання 21 вересня 2018 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові номер рішення
1 Бондаренко Володимир Миронович за за за за за за за за
25 Хабенко Віктор Михайлович за за за за за за за за
26 Четверик Катерина Василівна за за за за за за за у
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за за за

Депутати, що рахували голоси    ___________________________  (Яцечко Ю.М.)

підпис                             прізвище, ініціали

___________________________  (Пантюх В.В.)

підпис                             прізвище, ініціали

Номери рішень

тридцятої сесії районної ради сьомого скликання 21 вересня 2018 року

1. Про внесення змін до рішення районної ради №364 від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
  2. Про надання згоди на передачу в оренду частини майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради № 437 від 27 квітня 2018 року «Про передачу на балансовий облік земельної ділянки».
  4. Про надання відпустки голові районної ради.
  5. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 66,0000 гектара (ріллі), розташованої на території Райгородоцької сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населених пунктів), яка надана в оренду ТОВ «Черешеньки» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  6. Про Звернення районної ради щодо забезпечення поштового обслуговування населення Коропського району.
  7. Про Звернення районної ради до Верховної Ради України щодо оподаткування лісових земель.
  8. Про обрання заступника голови районної ради та встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради.