Результати поіменного голосування за рішення 29 сесії районної ради

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року

1 Бондаренко Володимир Миронович за за за за за за за за за за

27 Яцечко Юрій Миколайович за за за

Номери рішень

двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року

1. Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання.

1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік за підсумками І півріччя.

1. Про внесення змін до рішення районної ради №364 від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

1. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропськї районної ради.

1. Про надання дозволу комунальному підприємству «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради на передачу в оренду окремих приміщень.

1. Про передачу в оренду окремого приміщення.

1. Про внесення змін до рішення районної ради №35 від 23 грудня 2015 року «Про Регламент районної ради сьомого скликання».

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальною площею 45,9677 гектара (ріллі), розташованих на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), які надані в оренду ФГ «Білі Роси» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 15,1731 гектара (рілля, перелоги), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 32,7316 гектара (рілля, перелоги), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 46,0573 гектара (перелоги), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 47,2530 гектара (рілля, перелоги), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 69,4685 гектара (рілля, перелоги), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 80,3154 гектара (рілля), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 88,4629 гектара (перелоги), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 96,4748 гектара (рілля), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 129,2323 гектара (рілля, перелоги), розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду Михалишину Володимиру Степановичу для ведення фермерського господарства.

1. Про підтримання Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича.

1. Про підтримання Звернення Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Боброва Г.Б., Нечипоренка В.М., Яценка А.В., щодо впровадження реформ в галузях освіти і медицини.

1. Про звернення районної ради до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495.

1. Про виконання рішень районної ради.

1. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

1. Про закріплення депутата районної ради за виборчим округом.