Результати поіменного голосування за рішення 27 сесії районної ради

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання 22 червня 2018 року

1 Бондаренко Володимир Миронович за за за за за за за за за за

27 Яцечко Юрій Миколайович за за

Номери рішень

двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання 22 червня 2018 року

1. Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання.

1. Про передачу в оренду окремих приміщень.

1. Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, у комунальну власність Коропської селищної ради. (будинку культури)

1. Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району, у комунальну власність Коропської селищної ради. (автомобіля).

1. Про впорядкування управління окремим майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у медичній галузі (окреме майно).

1. Про погодження на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району відділу освіти районної державної адміністрації.

1. Про норматив відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств районної ради на 2018 рік.

1. Про внесення змін до плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

1. Про укладання контракту з директором комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради.

1. Про внесення змін до рішення районної ради № 207 від 16 листопада 2016 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».

1. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 49,9999 гектара, розташованої на території Сохачівської сільської ради, Коропського району, Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянину Рульку Вадиму Олександровичу для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 2,8272 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 7,2947 гектара, розташованої на території Розльотівської сільської ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 35,7338 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду громадянці Андрущенко Надії Іванівні для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 4,9908 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 86,7691 гектара, розташованої на території Райгородоцької сільської ради, Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в суборенду ТОВ «Черешеньки» для ведення фермерського господарства.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), загальною площею 17,5004 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради, Коропського району Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду ФГ «Зоря-МП» для ведення фермерського господарства.

1. Про Звернення районної ради до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, служби автомобільних доріг у Чернігівській області щодо ремонту дороги Т-25-16 Сосниця-Короп-/М-02/.

1. Про виконання рішень районної ради.

1. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

1. Про внесення змін до рішення районної ради №77 від 29 січня 2016 року «Про закріплення депутатів районної ради за виборчими округами».

1. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Старовойта О.П.