Результати поіменного голосування за рішення 25 сесії районної ради

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання 23 лютого 2018 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові номер рішення
401 402 403 404 405 406 407 408 409 410
1 Бондаренко Володимир Миронович в в в в в в в в в в
2 Боровик Олександр Володимирович в в в в в в в в в в
3 Головешко Іван Олексійович за за за за за за за за за за
4 Дворецький Віктор Миколайович в в в в в в в в в в
5 Зикун Світлана Володимирівна в в в в в в в в в в
6 Зубок Світлана Іванівна за за за за за за за за за за
7 Кава Олександр Васильвич в в в в в в в в в в
8 Колешня Надія Федорівна в в в в в в в в в в
9 Колешня Олександр Михайлович за за за за за за за за за за
10 Колодко Микола Васильович за за за за за за за за за за
11 Лабадин Раїса Миколаївна за за за за за за за за за за
12 Мазуренко Михайло Павлович за за за за за за за за за за
13 Макаренко Анатолій Васильович в в в в в в в в в в
14 Михалишин Володимир Степанович за за за за за за за за за за
15 Нікитенко Іван Володимирович за за за за за за за за за за
16 Пантюх Віктор Володимирович за за за за за за за за за за
17 Пацюк Андрій Миколайович в в в в в в в в в в
18 Перепадя Василь Олексійович за за за за за за за за за за
19 Поладін Людмила Миколаївна за за за за за за за за за за
20 Рожок Наталія Володимирівна за за за за за за за за за за
21 Романченко Олександр Анастасійович за за за за за за за за за за
22 Рулько Вадим Олександрович за за за за за за за за за за
23 Скега В’ячеслав Михайлович в в в в в в в в в в
24 Старовойт Олександр Петрович в в в в в в в в в в
25 Хабенко Віктор Михайлович за за за за за за за за за за
26 Четверик Катерина Василівна в в в в в в в в в в
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за за за за за

Депутати, що рахували голоси    ___________________________  ( Яцечко Ю.М.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

                                                          ___________________________  ( Зубок С.І.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання 23 лютого 2018 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові номер рішення
411 412 413 414 415 416 417 418 419 420
1 Бондаренко Володимир Миронович в в в в в в в в в в
2 Боровик Олександр Володимирович в в в в в в в в в в
3 Головешко Іван Олексійович за за за за за за за за за за
4 Дворецький Віктор Миколайович в в в в в в в в в в
5 Зикун Світлана Володимирівна в в в в в в в в в в
6 Зубок Світлана Іванівна за за за за за за за за за за
7 Кава Олександр Васильвич в в в в в в в в в в
8 Колешня Надія Федорівна в в в в в в в в в в
9 Колешня Олександр Михайлович за за за за за за за за за за
10 Колодко Микола Васильович за за за за за за за за за за
11 Лабадин Раїса Миколаївна за за за за за за за за за за
12 Мазуренко Михайло Павлович за за за за за за за за за за
13 Макаренко Анатолій Васильович в в в в в в в в в в
14 Михалишин Володимир Степанович за за за за за за за за за за
15 Нікитенко Іван Володимирович за за за за за за за за за за
16 Пантюх Віктор Володимирович за за за за за за за за за за
17 Пацюк Андрій Миколайович в в в в в в в в в в
18 Перепадя Василь Олексійович за за за за за за за за за за
19 Поладін Людмила Миколаївна за за за за за за за за за за
20 Рожок Наталія Володимирівна за за за за за за за за за за
21 Романченко Олександр Анастасійович за за за за за за за за за за
22 Рулько Вадим Олександрович за за за за за за за за за за
23 Скега В’ячеслав Михайлович в в в в в в в в в в
24 Старовойт Олександр Петрович в в в в в в в в в в
25 Хабенко Віктор Михайлович за за за за за за за за за за
26 Четверик Катерина Василівна в в в в в в в в в в
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за за за за за

Депутати, що рахували голоси    ___________________________  ( Яцечко Ю.М.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

                                                          ___________________________  ( Зубок С.І.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання 23 лютого 2018 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові Про погодження на закриття залізничної станції Короп. Про норматив відраху-вань до районного бюд-жету частини чистого пр-ибутку (доходу) комуна-льних підприємств райо-нної ради на 2018 рік.
1 Бондаренко Володимир Миронович в в
2 Боровик Олександр Володимирович в в
3 Головешко Іван Олексійович пр за
4 Дворецький Віктор Миколайович в в
5 Зикун Світлана Володимирівна в в
6 Зубок Світлана Іванівна пр за
7 Кава Олександр Васильвич в в
8 Колешня Надія Федорівна в в
9 Колешня Олександр Михайлович пр за
10 Колодко Микола Васильович пр за
11 Лабадин Раїса Миколаївна пр пр
12 Мазуренко Михайло Павлович пр за
13 Макаренко Анатолій Васильович в в
14 Михалишин Володимир Степанович пр за
15 Нікитенко Іван Володимирович пр за
16 Пантюх Віктор Володимирович пр в
17 Пацюк Андрій Миколайович в в
18 Перепадя Василь Олексійович пр за
19 Поладін Людмила Миколаївна пр за
20 Рожок Наталія Володимирівна пр за
21 Романченко Олександр Анастасійович пр в
22 Рулько Вадим Олександрович пр за
23 Скега В’ячеслав Михайлович в в
24 Старовойт Олександр Петрович в в
25 Хабенко Віктор Михайлович пр за
26 Четверик Катерина Василівна в в
27 Яцечко Юрій Миколайович пр за

Депутати, що рахували голоси    ___________________________  ( Яцечко Ю.М.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

                                                          ___________________________  ( Зубок С.І.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

Список депутатів районної ради сьомого скликання для поіменного голосування

по питаннях двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання 23 лютого 2018 року

Умовні позначення: в – відсутній

нг – не голосував

у – утримався

пр – проти

за – голосував «за»

№ з/п прізвище, ім’я, по батькові Назва рішення
421 422 423 424 425 426        
1 Бондаренко Володимир Миронович в в в в в в        
2 Боровик Олександр Володимирович в в в в в в        
3 Головешко Іван Олексійович за за за за за за        
4 Дворецький Віктор Миколайович в в в в в в        
5 Зикун Світлана Володимирівна в в в в в в        
6 Зубок Світлана Іванівна за за за за за за        
7 Кава Олександр Васильвич в в в в в в        
8 Колешня Надія Федорівна в в в в в в        
9 Колешня Олександр Михайлович за за за за за за        
10 Колодко Микола Васильович за за за за за за        
11 Лабадин Раїса Миколаївна за за за за за за        
12 Мазуренко Михайло Павлович за за за за за за        
13 Макаренко Анатолій Васильович в в в в в в        
14 Михалишин Володимир Степанович за за за за за за        
15 Нікитенко Іван Володимирович за за за за за за        
16 Пантюх Віктор Володимирович в в в в в в        
17 Пацюк Андрій Миколайович в в в в в в        
18 Перепадя Василь Олексійович за за за за за за        
19 Поладін Людмила Миколаївна за за за за за за        
20 Рожок Наталія Володимирівна за за за за за за        
21 Романченко Олександр Анастасійович в в в в в в        
22 Рулько Вадим Олександрович за за за за за за        
23 Скега В’ячеслав Михайлович в в в в в в        
24 Старовойт Олександр Петрович в в в в в в        
25 Хабенко Віктор Михайлович за за за за за за        
26 Четверик Катерина Василівна в в в в в в        
27 Яцечко Юрій Миколайович за за за за за за        

Депутати, що рахували голоси    ___________________________  ( Яцечко Ю.М.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

                                                          ___________________________  ( Зубок С.І.)

                                                                  підпис                                  прізвище, ініціали

Номери рішень

двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання 23 лютого 2018 року

  1. Про публічний звіт виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації за 2017 рік
  2. Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.
  3. Про звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2017 рік.
  4. Про направлення асигнувань за рахунок вільних залишків бюджетних коштів районного бюджету.
  5. Про нову редакцію рішення районної ради №364 від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» в частині міжбюджетних трансфертів.
  6. Про внесення змін до рішення районної ради №364 від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
  7. Про Програму продуктивної зайнятості населення Коропського району на 2018-2020 роки
  8. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року «Про Програму по відшкодуванню витрат організаціям-постачальникам за надані житлово-комунальні послуги та послуги зв’язку інвалідам по зору І та ІІ гр., що проживають в районі на 2014 – 2019 роки».
  9. Про внесення змін до рішення районної ради №374 від 22 грудня 2017 року «Про Програму надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян в 2018 році».
  10. Про внесення змін до рішення районної ради №383 від 22 грудня 2017 року «Про Програму діяльності відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у Коропському районі на 2018 рік».
  11. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року «Про районну Програму «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів» на 2016-2020 роки.
  12. Про внесення змін до рішення районної ради №315 від 26 липня 2017 року «Про районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки».
  13. Про затвердження Статуту комунального закладу позашкільної освіти «Коропський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Коропської районної ради Чернігівської області у новій редакції.
  14. Про звіт директора комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради про виконання фінансового плану за підсумками 2017 року.
  15. Про звіт технічного директора комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради за 2017 рік.
  16. Про звіт начальника комунального підприємства районної ради «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» про виконання фінансового плану за підсумками 2017 року.
  17. Про звіт директора Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» про виконання фінансового плану за підсумками 2017 року.
  18. Про заходи щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району.
  19. Про передачу в оренду окремого приміщення.
  20. Про надання дозволу комунальному підприємству «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської районної ради на передачу в оренду окремих приміщень.
  21. Про погодження на закриття залізничної станції Короп.
  22. Про норматив відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств районної ради на 2018 рік.
  1. Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
  3. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі), державної власності, загальною площею 24,0000 гектара, розташованої на території Коропської селищної ради, Коропського району, Чернігівської області (за межами населеного пункту), яка надана в оренду ФОП Зубову Олександру Сергійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  4. Про підтримання звернення Чернігівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України щодо перегляду Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2020 року.
  5. Про виконання депутатського запиту депутата районної ради Бондаренка В.М. щодо можливості ремонту ділянки дороги від смт Короп до траси Кіпті-Бачівськ через с.Рождественське і с.Атюша.
  6. Про виконання депутатського запиту депутата районної ради Зикун С.В. щодо можливості реконструкції системи теплопостачання Покошицької загальноосвітньої школи.