Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Про хід виконання районної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки

Про хід виконання районної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

( вісімнадцята сесія сьомого скликання )

 

Р І Ш Е Н Н Я   № 304

31 травня 2017 року

смт. Короп

Про хід виконання районної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки

 

    Керуючись пунктом 16 частини І статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Інформацію про хід виконання районної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки взяти до відома.
  1. Районній державній адміністрації вжити заходів щодо забезпечення виконання заходів, передбачених даною Програмою.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про хід виконання районної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки

 

     У 2013 році сесією районної ради затверджено районну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки.

Перший розділ Програми: «Розвиток фізичної культури».

    Традиційно на Коропщині проводиться районна спартакіада школярів з чотирьох видів спорту (легка атлетика, волейбол, настільний теніс, міні-футбол). Всі, без винятку, школи беруть участь в змаганнях. Неявка на старти – тільки з поважних причин. Хід спартакіади широко висвітлюється в засобах масової інформації, кращих нагороджують цінними призами та дипломами. За спеціальним рейтингом (в залежності від кількості учнів в школі) визначаються кращі вчителі фізичної культури.

   Учасниками спартакіади 2016-2017 навчального року стали 485 юних спортсменів. У командному заліку серед команд Першої групи призерами стали Коропська, Черешенська та Деснянська загальноосвітні школи.

   У Другій групі попереду с.Карильське, с.Нехаївка, с.Радичів.

   Серед учнів 5-7 класів найбільш популярними є змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч». Команди трьох вікових груп з нашого району взяли участь в обласних стартах клубу. Це – діти з смт.Коропа та смт.Понорниці.

    Багато учнів (1053 дитини) відвідують уроки фізичного виховання тричі на тиждень.

    Для дорослих любителів активного дозвілля у районі масово проходять традиційні спортивні ігри з восьми видів спорту: міні-футбол, шахи, футбол «8×8», легка атлетика, волейбол, армспорт, настільний теніс та гирьовий спорт.

    9 учасників зібрав шаховий турнір. Найсильнішим шахістом району став Петро Василець з Понорниці.

    У лютому-березні у спорткомплексі успішно пройшов міні-футбольний турнір на Кубок місцевого самоврядування. Завдяки потужній фінансовій та організаційній підтримці турнір став дуже привабливим і для учасників і для глядачів. Змагалося 17 команд. Учасники приїжджали на ігри з м.Києва, м.Чернігова, м.Харкова та інших міст. Вечорами в шкільних спортивних залах йшла серйозна тренувальна підготовка до змагань.

    Переможцем змагань стали с.Криски. Призери – с.Оболоння та «Колос» з с.Атюші.

   У командному заліку з настільного тенісу кращими були Коропська загальноосвітня школа, с.Черешеньки, с.Криски. Всього учасників – 17 команд.

   У волейбольному чемпіонаті змагалося 14 команд. На чолі турнірної таблиці – Коропська загальноосвітня школа, «Фаворит» з смт.Коропа, с.Оболоння.

   У жіночому волейбольному чемпіонаті змагалося 8 команд. Переможець – смт.Понорниця.

    28 травня відбувся фінал спортивних ігор Коропщини. У програмі були – футбол «8×8», легка атлетика, армспорт та гирьовий спорт.

   У загальному заліку в турнірі взяло участь 22 команди. Призери: Коропська загальноосвітня школа, Черешенська загальноосвітня школа-інтернат, смт.Понорниця.

    Велика кількість молоді і людей старшого віку тренується в групах здоров’я при шкільних сільських спортзалах. Постійно проводяться районні ветеранські першості з міні-футболу.

    Цілий ряд змагань організовують ентузіасти спорту. Так, у с.Черешеньках щорічно з успіхом проходить волейбольний турнір Кубок Задесення на призи Понорницького підприємця С.М. Жованика. За розміром призового фонду жодні обласні дитячі змагання не можуть конкурувати з Кубком Задесення.

    Протягом року в смт.Понорниці організовують міні-футбольні турніри за участю кращих команд району.

Другий розділ Програми:

«Розвиток олімпійських та не олімпійських видів спорту».

   При недостатньому фінансуванні потреб районного спорту і враховуючи тренерський потенціал, в районі розвивається певна група видів спорту, які не вимагають дорого вартісного інвентарю – це: футбол, легка атлетика, настільний теніс, волейбол, міні-футбол, бокс.

   Навесні призерами чемпіонату області з легкої атлетики стали Олександр Погорілко, Владислав Нікітенко, Артем Крючков.

   Команда Коропських тенісистів посіла перше командне місце в Кубку області. Віталій Кривенко посів перше місце в особистому заліку.

   Юні футболісти посіли другі місця в змаганнях команд Першої ліги турніру ім.Кравчинського.

   Великим успіхом стало друге місце нашої дорослої команди в чемпіонаті області з міні-футболу.

   За кошти підприємця С.М. Жованика в обласному чемпіонаті виступає дві команди району: одна – в суперлізі, інша – у Вищій лізі. Команда ВК Короп посіла третє місце в суперлізі.

   Створено дошку пошани кращих спортсменів району і вона постійно оновлюється.

Третій розділ Програми: «Матеріально-технічне забезпечення».

    Проведена робота по облаштуванню головної спортивної споруди району – спорткомплексу:

  • оновлено розмітку на бігових доріжках;
  • проведено ремонт коридору в залі фізкультурно-оздоровчого комплексу;
  • встановлено сучасні двері в спорткомплексі.

    В аварійному стані перебуває центральна трибуна спорткомплексу і потребує термінового проведення ремонтних робіт.