Про хід виконання доручень, даних виборцями депутатам районної ради у 2019 році

( сорок перша сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 743

20 грудня 2019 року

смт. Короп

Про хід виконання доручень, даних виборцями депутатам районної ради у 2019 році

Керуючись статтею 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

вирішила:

1. Інформацію про хід виконання доручень, даних виборцями депутатам у 2019 році, взяти до відома.

1. Визначити проблемними, що потребують постійного контролю до вирішення, наступні питання територіальних громад:
    • ремонт доріг та благоустрій територій.
    • автобусне сполучення між населеними пунктами району;
    • соціальний захист малозабезпечених громадян.

1. Рекомендувати депутатам районної ради вести активну співпрацю з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, установами та організаціями щодо вирішення проблемних питань громад. Систематично інформувати районну раду та виборців про особисту участь у виконанні доручень.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко

Інформація про хід виконання доручень,

даних виборцями депутатам районної ради у 2019 році

У 2019 році депутати районної ради організовували свою діяльність на виборчих округах шляхом проведення зустрічей з виборцями та звітів перед ними.

З метою узагальнення матеріалів до проекту рішення, виконавчий апарат районної ради звернувся до депутатів з проханням, надати інформацію про діяльність. Надані інформації узагальнені:

Депутати районної ради вирішували наступні проблеми:

Бондаренко Володимир Миронович, систематично проводив прийом громадян. Надав кошти для облаштування  класів меблевими куточками для першокласників, надав матеріальну допомогу на день села Атюші, а також окремим громадянам. Сприяв у вирішенні питання щодо транспортного сполучення та ремонту дороги Короп-Рождественське. Вирішував проблеми по окремим зверненням громадян.

Головешко Іван Олексійович, сприяв вирішенню питань окремих виборців, організовував відпочинок дітей у літній період, проводить виховну роботу з молоддю, в тому числі забезпечує діяльність учнівського самоврядування у школі. Систематично опікується питаннями покращення навчального процесу у школі, впорядкуванням роботи закладів відпочинку щодо забезпечення дозвілля учнівської та студентської молоді. Вирішував проблеми по окремим зверненням громадян в тому числі і дітей з соціально мало захищених сімей.

Мазуренко Михайло Павлович, забезпечував вирішення окремих проблем виборців, в тому числі у питаннях соціального захисту, лікування, матеріальної допомоги. Забезпечив ремонт дороги від Короп-Чернігів на ділянці від Коропа до Сосниці. Вирішував питання збереження системи лікарняних закладів району, вирішив питання забезпечення поштового обслуговування громадян району. Проводить виховну роботу з молоддю.

Михалишин Володимир Степанович, забезпечував вирішення окремих проблем виборців, в тому числі у питаннях соціального захисту, лікування, матеріальної допомоги. Надавав допомогу громадянам у обробітку присадибних ділянок. Сприяв облаштуванню дитячого майданчика. Консультував виборців у питаннях врегулювання земельних відносин.

Пантюх Віктор Володимирович, систематично надає транспорт для вирішення питань благоустрою села та організації перевезень для потреб села. Надав фінансову допомогу та техніку для проведення культурно масових та спортивних заходів. В зимовий період організує очищенню доріг від снігу.

Перепадя Василь Олексійович, регулярно сприяє вирішенню проблем виборців на окрузі. Неодноразово надавав матеріальну допомогу громадянам. Надавав кошти для потреб медичних закладів села, У цьому році, також, придбав радіоприймачі для громадян похилого віку, які проживають у селі, надавав кошти для забезпечення проведення районних змагань.

Романченко Олександр Анастасійович, систематично вирішував питання за зверненнями своїх виборців щодо врегулювання сплати за електроенергію, надавав матеріальну допомогу вирішував питання транспортного сполучення, соціального захисту, забезпечення медичної галузі, консультував у питаннях оформлення документації на майно та земельні ділянки.

Скега В’ячеслав Михайлович регулярно сприяє людям похилого віку у обробітку присадибних ділянок та заготівлі, забезпечує організацію робіт по благоустрою населеного пункту, надавав матеріальну допомогу лікарняним закладам.

Яцечко Юрій Миколайович депутат районної ради обраний від Риботинської територіальної громади, надавав фінансову допомогу та активний учасник спортивних змагань, проводить виховну роботу з молоддю, сприяв вирішенню проблем окремих виборців, активно сприяє матеріальному забезпеченню Риботинської школи. Постійно проводить консультації жителів с.Риботин щодо послуг провайдерів інтернет території та передачі електронних показників комунальних платежів.  Сприяє у комп’ютерній грамотності сільським, селищним радам району. Вирішував питання організації дозвілля молоді в селі. Організовував благоустрій села.

Всі депутати районної ради вирішують проблеми своїх виборців.

Виконавчий апарат районної ради