Про умови відпуску лісопродукції Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» на 2017 рік

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(дванадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 219

16 грудня 2016 року

смт.Короп

З метою забезпечення потреб бюджетних установ, сільських, селищних рад лісопродукцією, утримання соціально-культурної сфери в належному стані, вирішення проблемних питань населення, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Коропському спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Агролісгосп» забезпечити відпуск лісопродукції у 2017 році згідно поданих заявок сільських, селищних рад, бюджетних установ по собівартості.
  2. З метою надання допомоги по усуненню наслідків стихійного лиха (пожежі, повені, урагану та інших) за клопотанням сільських, селищних рад, при наявності висновку районного відділу Головного управління МНС, що підтверджує стихійне лихо, відпуск населенню лісопродукції проводиться по розпорядженню голови районної ради. Лісопродукція відпускається в межах до 15 кубічних метрів на житловий будинок по відпускній ціні, що становить 50 відсотків тарифної вартості.
  3. Голові районної ради затвердити обсяги лісопродукції, що відпускається за пільговими цінами сільським, селищним радам, бюджетним установам в кількості, обмеженій 200 кубічними метрами. Дозволити голові районної ради в межах затверджених обсягів здійснювати перерозподіл лісопродукції за обґрунтованим поданням керівників бюджетних установ, сільських, селищних голів.
  4. Cільським, селищним радам, бюджетним установам дрова виділяються по ціні, що становить 50 % собівартості.
  5. Затвердити обсяги лісопродукції, що відпускається сільськогосподарським виробникам за розпорядженням голови районної ради для потреб тваринницької галузі в кількості 0,15 кубічного метра на умовну голову тварин в межах 300 кубічних метрів по ціні, що складає собівартість плюс 15 відсотків фіксованої рентабельності.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко