КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( сорок перша сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 734

20 грудня 2019 року

смт.Короп

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, керуючись пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2020 рік (додається).

1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування даної Програми.

1. Головним розпорядником коштів визначити управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                           М.П. Мазуренко

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням районної ради № 734 від 20 грудня 2019 року «Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги  громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2020 рік»

Паспорт

районної цільової Програми «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2020 рік

1. Розробник проєкту Програми: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
  2. Відповідальний виконавець Програми: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
  3. Учасники Програми: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, комунальне некомерційне підприємство «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради, ТОВ «Ліки України».
  4. Термін реалізації положень Програми: 2020 рік.
  5. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми: районний бюджет.
  6. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми,

всього  -32 100  грн., в тому числі:

• для забезпечення ліками та зубопротезуванням – 29 100 грн;
    • для надання матеріальної допомоги до 26 квітня та 14 грудня – 2 000 грн;
  • для матеріальної допомоги на поховання ліквідаторів – 1 000 грн.

примітка: обсяги фінансових ресурсів можуть коригуватися.

Районна цільова Програма

І. Загальна частина

Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи є основним завданням Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи надаються гарантовані державою пільги на безкоштовне придбання ліків за рецептами лікарів та безкоштовне позачергове зубопротезування  (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).

Безоплатний відпуск ліків постраждалим за рецептами лікарів для амбулаторного лікування на території Коропського району проводить ТОВ «Ліки України».

Безоплатне зубопротезування постраждалих здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства. Цей вид медичної допомоги надається вказаним особам стоматологічною поліклінікою комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради.

ІІ. Мета Програми

Головною метою Програми є збереження та відновлення здоров’я громадян, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи.

ІІІ. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми передбачається відповідно до законодавства за рахунок коштів районного бюджету.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах видатків, затверджених рішенням районної ради при прийнятті районного бюджету на 2020 рік.

ІV. Заходи по виконанню Програми

Для надання медичної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Програмою на 2020 рік передбаченні заходи по забезпеченню безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів, здійснення безоплатного зубопротезування  в медичних закладах.

V. Відповідальні за виконання Програми

• Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
  • Комунальне некомерційне підприємство «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради.
  • ТОВ «Ліки України».

VІ. Контроль за ходом виконання Програми

Контроль за виконанням положень зазначеної Програми покладається на заступника голови районної державної адміністрації, на якого покладені обов’язки  щодо відання питанням соціального захисту населення, і управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації.

VІІ. Розрахунок потреби в коштах  на забезпечення ліками постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи при амбулаторному лікуванні та зубопротезуванню на 2020 рік

Місяці Всього в тому числі
Ліки Зубопротезування