Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік

     

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(друга сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 14

 

23 грудня 2015 року

смт.Короп

   

Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік

    Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, керуючи пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

в и р і ш и л а:

 
 1. Затвердити районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік.
 
 1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування даної Програми.
 
 1. Головним розпорядником коштів визначити управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
 
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.
     

Голова районної ради                                                                    М.П.Мазуренко

Паспорт

районної цільової Програми «Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік.

 
 1. Розробник проекту Програми: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
 
 1. Відповідальний виконавець Програми: начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
 
 1. Учасники Програми: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, комунальний заклад «Коропська центральна районна лікарня Коропської районної ради» , центральна районна аптека №31 комунального підприємства «Ліки України» Чернігівської обласної ради.
 
 1. Термін реалізації положень Програми: 2016 рік.
 
 1. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми: районний бюджет.
 
 1. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього 15 000 грн., в тому числі:

-для забезпечення ліками та зубопротезуванням – 13 000 грн;

-для надання матеріальної допомоги до 26 квітня та 14 грудня – 2 000 грн;

   

Примітка:    обсяги фінансових ресурсів можуть коригуватися.

 

Затверджено

рішенням районної ради №14 від 23 грудня 2015 року

«Про районну цільову Програму «Пільги на медичне обслуговування

та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік»

 

Районна цільова Програма

«Пільги на медичне обслуговування та надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на 2016 рік.

 

Загальна частина

    Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи є основним завданням Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

      Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, надаються гарантовані державою пільги на безкоштовне придбання ліків за рецептами лікарів та безкоштовне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).

      Безоплатний відпуск ліків постраждалим за рецептами лікарів для амбулаторного лікування на території Коропського району проводить центральна районна аптека № 31 комунального підприємства «Ліки України» Чернігівської обласної ради.

     Безоплатне зубопротезування постраждалих здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства. Цей вид медичної допомоги надається вказаним особам стоматологічною поліклінікою комунального закладу Коропської центральної районної лікарні Коропської районної ради.

 

Мета Програми

Головною метою Програми є збереження та відновлення здоров’я громадян, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Фінансове забезпечення Програми

    Фінансування Програми передбачається відповідно до законодавства за рахунок коштів районного бюджету.

      Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах видатків, затверджених рішенням районної ради при прийнятті районного бюджету на 2016 рік.

 

Заходи по виконанню Програми

Для надання медичної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Програмою на 2016 рік передбаченні заходи по забезпеченню безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів, здійснення безоплатного зубопротезування  в медичних закладах.

 

Відповідальні за виконання Програми

 • Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації
 • Комунальний заклад «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради
 • Центральна районна аптека № 31 комунального підприємства «Ліки України» Чернігівської обласної ради.
 

Контроль за ходом виконання Програми

Контроль за виконанням положень зазначеної Програми покладається на заступника голови районної державної адміністрації, на якого покладені обов’язки щодо відання питанням соціального захисту населення, і управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації.

 

Розрахунок

потреби в коштах на забезпечення ліками постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи при амбулаторному лікуванні та зубопротезуванню на 2016 рік.

 
№п/п Місяці Всього в т.ч.
Ліки Зубопротезування
1 Січень 1000 700 300
2 Лютий 1000 700 300
3 Березень 1100 750 350
4 Квітень 1100 750 350
5 Травень 1100 750 350
6 Червень 1100 750 350
7 Липень 1100 750 350
8 Серпень 1100 750 350
9 Вересень 1100 750 350
10 Жовтень 1100 750 350
11 Листопад 1100 750 350
12 Грудень 1100 750 350
  ВСЬОГО 13000 8900 4100