Офіційний сайт Коропської районної ради » Про районну Програму щодо погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт. Коропі

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я  № 90

18 березня 2016 року

смт.Короп

З метою погашення кредиторської заборгованості, яка виникла в управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації перед підрядною організацією за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт.Коропі, та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити районну Програму щодо погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт.Коропі (додається).

1. Головним розпорядником коштів визначити Коропську районну державну адміністрацію.

1. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання заходів даної Програми.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

рішенням районної ради № 90 сьомого скликання від 18 березня 2016 року

«Про районну Програму щодо погашення кредиторської заборгованості

за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт.Коропі»

Районна Програма

щодо погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році

по провулку Спортивному в смт. Коропі

смт Короп 2016 рік

З М І С Т

1. Паспорт районної Програми 3
  2. Загальна чавстина 4
  3. Мета і основні завдання Програми 4
  4. Учасники Програми 4
  5. Фінансове забезпечення Програми 4
  6. Очікувані результати Програми 4

ПАСПОРТ

районної Програми щодо погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт. Коропі

(далі – Програма)

Ініціатор розроблення Програми Районна державна адміністрація
Розробники Програми Сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації
Співрозробники Програми Відділ економіки та розвитку інфраструктури  районної державної адміністрації, фінансове управління районної державної адміністрації
Відповідальний виконавець Програми (замовник) Визначається розпорядчим документом установи вищого рівня
Учасники Програми Районна державна адміністрація, районна рада, управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Термін реалізації Програми 2016 рік
Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми Районний бюджет
Кошти районного бюджету 100 322,70 грн.

2. Загальна частина

На виконання районної Програми фінансування робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом вулиць та доріг комунальної власності, на 2014 рік, Коропським районним бюджетом зі змінами на 2014 рік за рахунок субвенції з державного бюджету було заплановано по спеціальному фонду на проведення капітального ремонту провулку Спортивного в смт.Коропі 140 100,00 грн.

Дані кошти у повному обсязі були перераховані на рахунок Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, але 30 грудня 2014 року Управлінням державної казначейської служби України пперераховані до Державного бюджету України, не з вини розпорядників коштів місцевого бюджету, при тому що була зареєстрована кредиторська заборгованість у сумі 100 322,70 грн.

Дана Програма передбачає у 2016 році забезпечити погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи по капітального ремонту проїжджої частини по провулку Спортивному в смт.Коропі.

3. Мета та основні завдання Програми

Погашення наявної кредиторської заборгованості за виконані роботи.

4. Учасники Програми

Коропська районна державна адміністрація, Коропська районна рада, управління капітального будівництва обласної державної адміністрації.

У зв’язку з наявною кредиторською заборгованістю, яка виникла в управлінні капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації перед підрядною організацією за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт.Коропі, та необхідністю її погашення виконавцем Програми визначити управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, а головним розпорядником коштів – Коропську районну державну адміністрацію.

5. Фінансове забезпечення

Підставою для перерахування коштів районного бюджету є рішення сесії районної ради.

Джерелом фінансування видатків Програми є районний бюджет у сумі 100 322,70 грн.

6. Очікувані результати Програми

Проведення погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році по капітальному ремонту проїжджої частини по провулку Спортивному в смт. Коропі.