Про підтримання Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича

( двадцять дев’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 550

29 серпня 2018 року

смт. Короп

Розглянувши Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

підтримати Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко

ЗВЕРНЕННЯ

Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України

Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку

Вельмишановний пане Міністре!

Ми, депутати Чернігівської районної ради:

• усвідомлюючи важливість ролі Національної поліції у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку;
  • розуміючи, що одним з найважливіших шляхів реалізації основних завдань поліції має стати належне фінансове і матеріально-технічне забезпечення органів правопорядку;
  • бажаючи максимально ефективно співпрацювати з Чернігівським районним відділенням поліції Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області рішенням Чернігівської районної ради Чернігівської області від 22 грудня 2017 року прийняли районну Комплексну програму профілактики правопорушень на 2018 рік, на фінансування якої з місцевого бюджету передбачено кошти в сумі 700 тис. грн.

Як наслідок, районна рада фінансує з місцевого бюджету діяльність структурних підрозділів Національної поліції, фінансування яких відповідно до вимог Бюджетного кодексу проводиться за рахунок коштів Державного бюджету.

З огляду на відомі із засобів масової інформації заплановані значні закупівлі, які має намір провести Міністерство внутрішніх справ України, звертаємо Вашу увагу на прогалини у фінансуванні районних відділень поліції, які здійснюють свою діяльність на територіях сільських, селищних населених пунктів, а саме їх забезпеченості:

• паливно-мастильними матеріалами;
  • службовими автомобілями;
  • комп’ютерною технікою;
  • збільшенням фінансування та штату дільничних інспекторів.

Звертаємося до Вас, пане Міністре, з проханням в найкоротші строки відреагувати на наше звернення та прислухатися до думки мешканців Чернігівського району.

Зі своєї сторони запевняємо, що плідна взаємодія районної ради та Чернігівського районного відділення поліції будуть спрямовані на забезпечення безпеки людей в регіоні, підтриманні довіри громадян до поліції.

Прийнято на двадцять третій сесії районної ради сьомого скликання 24 липня 2018 року