Про публічний звіт виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації за 2017 рік

(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 401

23 лютого 2018 року

смт. Короп

Керуючись пунктами 16, 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1. Звіт виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації за 2017 рік взяти до відома.
  2. Вважати одним із головних завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування:
  • посилення організаторської роботи щодо забезпечення виконання програм економічного і соціального розвитку територій на поточний рік;
  • створення належних умов для роботи підприємств, стабілізації розвитку промислового і сільськогосподарського виробництва.
  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування посилити роботу щодо наповнення доходної частини місцевих бюджетів за рахунок використання всіх наявних резервів надходжень та забезпечити їх ефективне використання.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

Завантажити