Про публічний звіт виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 2019 року

( сорок друга сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я   № 745

21 лютого 2020 року

смт. Короп

Керуючись пунктами 16, 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Публічний звіт виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками 2019 року взяти до відома.

1. Вважати одним із головних завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування:
  • посилення організаторської роботи щодо забезпечення виконання програм економічного і соціального розвитку територій на поточний рік;
  • створення належних умов для роботи підприємств, стабілізації розвитку промислового і сільськогосподарського виробництва.

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування посилити роботу щодо наповнення доходної частини місцевих бюджетів за рахунок використання всіх наявних резервів надходжень та забезпечити їх ефективне використання.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

Публічний Звіт