Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-content/themes/yoo_revista_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 61

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /home/soczah00/korop-rada.gov.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Офіційний сайт Коропської районної ради » Про продовження терміну дії контракту з начальником комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Коропської районної ради Федяєм Ю.М.

Про продовження терміну дії контракту з начальником комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Коропської районної ради Федяєм Ю.М.

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

(сімнадцята сесія сьомого скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 294

28 квітня 2017 року

смт.Короп

Про продовження терміну дії контракту з начальником комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Коропської районної ради Федяєм Ю.М.

Розглянувши заяву Федяя Юрія Миколайовича від 10 квітня 2017 року, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Продовжити дію контракту з Федяєм Юрієм Миколайовичем, начальником комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Коропської районної ради терміном на 3 роки, з 28 квітня 2017 року по 27 квітня 2020 року включно.

  1. Голові районної ради укласти додаткову угоду до контракту з Федяєм Ю.М. від 26 квітня 2013 року у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко