Офіційний сайт Коропської районної ради » Про продовження терміну дії контракту з директором Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» Мальцевим В.Ф.

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

(п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  №  84

18 березня 2016 року

смт.Короп

Розглянувши заяву Мальцева Віктора Федоровича від 25 лютого 2016 року, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Продовжити дію контракту з Мальцевим Віктором Федоровичем, директором Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп» з 26 квітня 2016 року по 25 квітня 2021 року включно.
  2. Голові районної ради укласти додаткову угоду до контракту з Мальцевим В.Ф. від 26 квітня 2013 року у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                                                                               М.П.Мазуренко