Про Програму із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік

(дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я  № 157

22 липня 2016 року

смт. Короп

Розглянувши звернення районної державної адміністрації щодо затвердження Програми із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік, на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2016 року № 321 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2014 року        № 117 і від 14 квітня 2015 року № 6», з метою стовідсоткового забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016-2017 навчальний рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік (додається).

1. Головним розпорядником коштів визначити відділ освіти районної державної адміністрації.

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації під час внесення змін до районного бюджету на 2016 рік передбачити кошти на реалізацію заходів даної Програми.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                                                           В.М. Дворецький

рішенням районної ради № 157 від 22 липня 2016 року

«Про Програму із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів

загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік»

ПРОГРАМА

із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів

загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік

смт. Короп

ПАСПОРТ

Програми із забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів

загальноосвітніх навчальних закладів Коропського району на 2016 рік

1. Ініціатор розроблення Програми Відділ освіти Коропської районної державної адміністрації
2. Розробник Програми Відділ освіти Коропської районної державної адміністрації
3. Відповідальний виконавець Програми Відділ освіти Коропської районної державної адміністрації
4. Учасники Програми Відділ освіти Коропської районної державної адміністрації, фінансове управління Коропської районної державної адміністрації
5. Термін реалізації Програми 2016 рік
6. Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми Районний бюджет
7. Загальний обсяг фінансування Програми Відповідно запиту відділу освіти Коропської районної державної адміністрації на відповідний рік з урахуванням кількості учнів, які забезпечуються підручниками на 2016 рік, необхідно  29428,00  грн. Примітка: обсяги фінансових ресурсів можуть коригуватися.

Загальна частина

У школах району потребують підручників 170 учнів 4 класів та 161 учень 7 класів.

Мета та основні завдання Програми

Основною метою Програми є забезпечення підручниками учнів 4, 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016  рік.

Основним завданням Програми є безкоштовне забезпечення підручниками учнів 4 і 7 класів.

Фінансове забезпечення виконання Програми та очікувані результати

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Забезпечення учнів 4 і 7 класів підручниками здійснюється відділом освіти районної державної адміністрації.

Відділ освіти районної державної адміністрації за підсумками року подає звіт про виконання Програми та вносить пропозиції фінансовому управлінню районної державної адміністрації щодо потреби в коштах на наступний рік.

Основні заходи реалізації Програми

Визначити потребу в підручниках для учнів 4 і 7 класів.

Відділ освіти районної державної адміністрації

Постійно

Забезпечити фінансування наданих виплат.

Фінансове управління районної державної адміністрації

Щомісяця

Розрахунок потреби в коштах на підручники для учнів 4 і 7 класів

загальноосвітніх навчальних закладів району

Потреба в коштах на 2016 рік становить:

• учні 4 класів – 14304,00 грн.
  • учні 7 класів – 15124,00 грн.