Про Програму фінансової підтримки діяльності комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФM» Коропської районної ради на 2020 рік

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( сорокова сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 715

22 листопада 2019 року

смт.Короп

З метою забезпечення прав громадян Коропського району на інформацію та з метою фінансової підтримки діяльності комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФM» Коропської районної ради у 2020 році, відповідно до Закону України «Про інформацію», Закону України «Про телебачення і радіомовлення», пункту 7 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму фінансової підтримки діяльності комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФM» Коропської районної ради на 2020 рік , що додається.

1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування Програми.

1. Головним розпорядником коштів визначити районну державну адміністрацію.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

Затверджено

Програма

Програма підтримки діяльності комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФM» Коропської районної ради на 2020 рік (далі «Програма») базується на забезпеченні прав жителів району на інформацію відповідно до Конституції України, Законів України «Про інформацію», «Про телебачення і радіомовлення», «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України.

Мета Програми

Метою Програми є сприяння та підтримка районною радою комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» у 2020 році у діях, спрямованих на забезпечення громадян району оперативною аудіо інформацією про значимі події у районі, діяльність органів місцевого самоврядування, державної влади, політичних партій, громадських формувань, суб’єктів господарської діяльності, оповіщення про надзвичайні події та ситуації на території району.

Завдання Програми

Забезпечення умов для збору, опрацювання, підготовки програм районного мовлення та надання їх визначеному ліцензованому господарюючому суб’єкту в сфері ФМ мовлення для трансляції на території району.

Фінансове забезпечення технічних процедур для трансляції програм районного мовлення.

Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється у відповідності до чинного законодавства за рахунок коштів районного бюджету в сумі 135,00 тисяч гривень.

Контроль за ходом виконання Програми

Контроль за ходом виконання Програми здійснює постійна комісія районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Інформація про виконання Програми заслуховується по закінченню звітного періоду. За пропозицією постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації хід виконання Програми може бути заслухано у будь-який період протягом терміну дії Програми.

Заступник голови районної ради                                                         О.А. Романченко