Офіційний сайт Коропської районної ради » Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2020 рік

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( сорокова сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я    № 714

22 листопада 2019 року

смт.Короп

З метою сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району», відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2020 рік (додається).

1. Головним розпорядником коштів визначити районну державну адміністрацію.

1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на реалізацію Програми.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

Затверджено

рішенням районної ради № 714 від 22 листопада 2019 року «Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2020 рік»

Програма

сприяння розвитку комунальної установи районної ради

«Трудовий архів Коропського району» на 2020 рік

Програма розроблена на виконання Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Бюджетного кодексу України.

Мета Програми

Метою Програми є сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» у 2020 році, забезпечення централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових, або інших відносин, архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Основні завдання Програми

Виявлення та внесення за погодженням з архівним відділом районної державної адміністрації до джерел комплектування документів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, що розташовані на території району і не належать до Національного архівного фонду.

Зберігання, відповідно до визначених нормативними актами умов, документів з особового складу та документів тимчасового зберігання підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності і підпорядкування, розташованих на території району, або ліквідованих підприємств, установ і організацій, що були зареєстровані на території району, і не мають правонаступників.

Приймання від підприємств, установ і організацій-джерел комплектування архівних документів з особового складу, фінансово-господарської діяльності та інших документів, строки зберігання яких не закінчилися.

Науково-технічне опрацювання документів, що надійшли на зберігання, створення необхідного довідкового матеріалу до них.

Облік документів, що зберігаються, у тому числі шляхом створення і підтримання облікових баз даних.

Організація користування документами у службових, соціально-правових, наукових та інших цілях, видача юридичним особам і громадянам архівних довідок, копій та витягів з документів, що знаходяться на зберіганні.

Проведення експертизи цінності документів, що знаходяться на зберіганні, подання на затвердження експертній комісії архівного сектору районної державної адміністрації описів справ тимчасового зберігання, документів з особового складу підприємств, установ, організацій – джерел комплектування та актів про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчились.

Участь у заходах з підвищення кваліфікації працівників служб діловодства, архівних підрозділів та експертних комісій підприємств, установ і організацій – джерел укомплектування.

Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється у відповідності до чинного законодавства, за рахунок коштів районного бюджету в сумі 124,00 тис.грн.»

Контроль за ходом виконання Програми

Безпосередній контроль за ходом виконання Програми здійснює постійна комісія районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Інформація про виконання Програми заслуховується по закінченню звітного періоду. За пропозицією постійної комісії районної ради з питань з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації хід виконання Програми може бути заслухано у будь-який період протягом терміну дії Програми.

Заступник голови районної ради                                                         О.А. Романченко