Про Програму по рекламуванню військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України, проведенню призову громадян на строкову військову службу на 2016 рік до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України, виконання заходів наступних черг мобілізації та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу

     

У К Р А Ї Н А

КОРОПСЬКА РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

(друга сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я № 21

 

від 23 грудня 2015 року

смт Короп

 

Про Програму по рекламуванню військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України, проведенню призову громадян на строкову військову службу на 2016 рік до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України, виконання заходів наступних черг мобілізації та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу

  З метою підвищення рівня патріотичного виховання молоді, підготовки її до військової служби за контрактом у Збройних Силах України, забезпечення призову громадян на строкову військову службу у Збройних Силах України, Національної Гвардії України та військах Державної спеціальної служби транспорту, для забезпечення мобілізації військовозобов’язаних до Збройних Сил України та інших військових формувань України, підготовки до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу відповідно до статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Затвердити Програму по рекламуванню військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України, проведенню призову громадян на строкову військову службу на 2016 рік до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України, виконання заходів наступних черг мобілізації та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу (далі Програма) (додається).
  2. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування даної Програми.
  3. Головним розпорядником коштів визначити районну державну адміністрацію.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.
     

Голова районної ради                                                                           М.П. Мазуренко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням районної ради №21 від 23 грудня 2015 року «Про Програму по рекламуванню військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України, проведенню призову громадян на строкову військову службу на 2016 рік до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України, виконання заходів наступних черг мобілізації та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу»

 

 

ПРОГРАМА

по рекламуванню військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України, проведенню призову громадян на строкову військову службу на 2016 рік до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України, виконання заходів наступних черг мобілізації та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу

 

Загальна частина

 

     У районі зареєстровано 338 юнаків, які підлягають призову протягом 2016 року, на обліку перебуває 536 призовників, приписаних до призовної дільниці Коропського районного військового комісаріату та 101 допризовник, які підлягають приписці до призовної дільниці у 2016 році.

    На загальному обліку в Коропському районному військовому комісаріаті перебуває 1299 осіб рядового складу та 105 осіб офіцерського складу.

 

Мета та основні завдання Програми

 

    Основною метою та завданням Програми є підвищення рівня патріотичного виховання молоді, підготовки її до військової служби за контрактом у Збройних Силах України, забезпечення призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної транспортної служби України шляхом проведення активної роботи по ознайомленню з умовами  проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, підготовки громадян допризовного та призовного віку до військової служби, виконання заходів з патріотичного виховання молоді, виконання заходів наступних черг мобілізації, підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу та комплексного обстеження стану здоров’я допризовників, призовників, військовозобов’язаних запасу.

     Реалізація даної Програми дасть змогу здійснити комплекс заходів із забезпечення на належному рівні підготовки молоді до військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України, призову громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України, військ Державної спеціальної транспортної служби України на виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», якісного виконання завдань наступних черг часткових мобілізацій у разі ухвалення Верховною Радою проведення подальших часткових мобілізацій та підготовку до проведення навчальних зборів військовозобов’язаних запасу.

   

Фінансове забезпечення виконання Програми та очікувані результати

 

      Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

   Районний військовий комісаріат за підсумками року подає звіт про виконання Програми та вносить пропозиції фінансовому управлінню районної державної адміністрації щодо потреби в коштах на наступний рік.

 

Основні заходи щодо реалізації Програми

  Забезпечити облік допризовної, призовної молоді, військовозобов’язаних запасу на території району.

Районний військовий комісаріат

Виконавчі комітети  сільських, Понорницької селищної рад

Керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів

Постійно

  Забезпечити здачу призовниками, військовозобов’язаними запасу серологічного аналізу крові на антитіла до вірусу гепатиту «С».

Районний військовий комісаріат

Комунальний заклад «Коропська центральна районна лікарня» Коропської районної ради

Постійно

  Розшук та перевезення військовозобов’язаних запасу для обстеження та   медичного огляду лікарями  військово-лікарської комісії Коропського районного військового комісаріату.

Виконавчі комітети сільських, Понорницької селищної рад

Районний військовий комісаріат

Постійно

  Перевезення військовозобов’язаних запасу, призваних на військову службу  по мобілізації, до військових частин Чернігівської області та Чернігівського обласного військового комісаріату.

Районний військовий комісаріат

За датами поставки до військових частин згідно відповідних розпоряджень

  Перевезення військовозобов’язаних запасу, призваних на  навчальні збори, до військових частин Чернігівської області та Чернігівського обласного військового комісаріату.

Районний військовий комісаріат

За датами поставки до військових частин згідно відповідних розпоряджень

  Перевезення призовників, які визнані придатними для проходження військової служби, для проходження контрольного медичного огляду на обласному збірному пункті Чернігівського обласного військового комісаріату.

Виконавчі комітети сільських, селищних рад

Районний військовий комісаріат

Березень, вересень

  Перевезення призовників, визнаних непридатними для проходження військової служби, для проходження контрольного медичного огляду на обласному збірному пункті Чернігівського обласного військового комісаріату.

Виконавчі комітети сільських, селищних рад Районний військовий комісаріат

Квітень – травень

Жовтень – листопад

  Проведення «Дня призовника» та урочистої відправки до лав Збройних Сил.

Районна державна адміністрація

Районний військовий комісаріат

Виконавчі комітети сільських, селищних рад

Відділ культури та туризму районної державної адміністрації

Квітень, жовтень

  Призов громадян на строкову військову службу.

Районна державна адміністрація

Районний військовий комісаріат

Виконавчі комітети сільських, селищних рад

Квітень – травень

Вересень – жовтень

  Ознайомлення з умовами проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та виконання вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї учнями 11 класів загальноосвітніх шкіл району.

Районний військовий комісаріат

Відділ освіти районної державної адміністрації

Травень

Розрахунок потреби коштів

для проведення заходів з призову громадян по частковій мобілізації,

на строкову військову службу

та виконання вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї у 2016 році

 
з/п Найменування заходу Термін проведення Орієнтовна сума коштів на проведення, грн. Джерело фінансування Виконавці
1. Підготовка молоді до військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України та призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної служби транспорту України навесні 2016 року. Квітень – травень 9600 Районний бюджет, сільські та селищні бюджети
1.1. Здача призовниками серологічного аналізу крові на антитіла до вірусу гепатиту «С», ВІЛ (40 осіб). Березень – квітень 8000 Районний бюджет КЗ «Коропська центральна районна лікарня»
1.2. Перевезення призовників для проходження контрольного медичного огляду на обласному збірному пункті Чернігівського обласного військового комісаріату (визнаних придатними до військової служби за результатами обстеження Коропською медичною комісією) (40 осіб): смт. Короп – м. Чернігів –           145 км; м. Чернігів – смт. Короп –           145 км. Березень 1600 Сільські та селищні бюджети Сільські, Понорницька селищна ради
2. Підготовка до подальших черг часткових мобілізацій, у разі ухвалення таких рішень Верховною Радою. Період проведення часткових мобілізацій 156000 Сільські та селищні бюджети Сільські, Понорницька селищна ради
2.1. Здача військовозобов’язаними серологічного аналізу крові на антитіла до вірусу гепатиту «С» ВІЛ (400 осіб). Постійно 80000 Районний бюджет КЗ «Коропська центральна районна лікарня»
2.2. Розшук, перевезення військовозобов’язаних для обстеження та медичного огляду лікарями військово-лікарської комісії Коропського районного військового комісаріату. Постійно 46000 Районний бюджет Коропська районна державна адміністрація
2.3. Перевезення військовозобов’язаних призваних по мобілізації до Чернігівського обласного військового комісаріату та військових частин Чернігівської області. Період проведення часткових мобілізацій 30000 Районний бюджет Коропська районна державна адміністрація
3. Перевезення військовозобов’язаних, призваних на навчальні збори до Чернігівського обласного військового комісаріату та військових частин Чернігівської області. Згідно плану проведення навчальних зборів 4000 Районний бюджет Коропська районна державна адміністрація
4. Виконання вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї учнями 11 класів загальноосвітніх шкіл району (перевезення 113 осіб): смт. Короп – смт. Гончарівське – 250 км; смт. Гончарівське – смт. Короп – 250 км. Травень 4000 Районний бюджет   Відділ освіти Коропської районної державної адміністрації
5. Призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії України, військ Державної спеціальної транспортної служби України восени 2016 року. Жовтень – листопад 9600 Районний бюджет, сільські та селищні бюджети
5.1. Здача призовниками серологічного аналізу крові на антитіла до вірусу гепатиту «С», ВІЛ (40 осіб). Вересень – жовтень 8000 Районний бюджет КЗ «Коропська центральна районна лікарня»
5.2. Перевезення призовників для проходження контрольного медичного огляду на обласному збірному пункті Чернігівського обласного військового комісаріату (визнаних придатними до військової служби за результатами обстеження Коропською медичною комісією) (40 осіб): смт. Короп – м. Чернігів –            145 км; м. Чернігів – смт. Короп –           145 км. Вересень 1600 Сільські та селищні бюджети Сільські та селищні ради
  ВСЬОГО:   183 200