Про Програму погашення у 2017 році кредиторської заборгованості за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян Коропського району за 2015-2016 роки

( вісімнадцята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я   № 306

31 травня 2017 року

смт. Короп

З метою погашення кредиторської заборгованості яка виникла у 2015 – 2016 роках за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян Коропського району, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 91 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Затвердити Програму погашення у 2017 році кредиторської заборгованості за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян Коропського району за 2015 – 2016 роки (далі Програма), що додається.
  1. Районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування даної Програми.
  1. Головним розпорядником коштів визначити управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, підприємництва та спільної власності територіальних громад району та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                              М.П. Мазуренко

Затверджено

рішенням районної ради № 306 від 31 травня 2017 року

«Про Програму погашення у 2017 році кредиторської заборгованості

за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян

Коропського району за 2015-2016 роки»

ПРОГРАМА

погашення у  2017 році кредиторської заборгованості за надання пільг на послуги звязку пільговим категоріям громадян Коропського району

за 2015 – 2016 роки

1. Паспорт Програми

1. Ініціатор розроблення Програми: Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації
2. Дата, номер і назва документа органу державної влади про розроблення Програми: Закон України «Про державний бюджет на 2016 рік», постанова Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету», Бюджетний кодекс України.
3. Розробник Програми: Управління соціального захисту населення Коропської районної державної адміністрації
4. Відповідальний виконавець Програми: Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації
5. Учасники Програми: Управління соціального захисту населення, районної державної адміністрації фінансове управління районної державної адміністрації
6. Термін реалізації Програми: 2017 рік
7. Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми 56989,08 грн.
8. Основні джерела фінансування програми Районний бюджет.

2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямовано Программу

Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік  передбачались видатки на надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян, визначених законодавством. Але Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» відповідні видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам не були передбачені. Стаття 91 Бюджетного кодексу України передбачає видатки з місцевого бюджету на місцеві програми соціального захисту окремих категорій населення та виплати на надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян.

Так, як Чернігівська філія Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» надавала пільги на послуги зв’язку згідно Законів України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про охорону дитинства»,  «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», то виникла заборгованість з грудня 2015 по 2016 роки у сумі 56 989,08 грн.

Управління соціального захисту населення здійснює відшкодування за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян  відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 року № 256.

3. Мета Програми

Метою Програми є погашення кредиторської заборгованості за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян яка виникла за 2015 – 2016 роки Чернігівській філії Публічного акціонерного товариства «Укртелеком», що надає послуги зв’язку, за рахунок коштів районного бюджету.

4. Основні завдання та заходи щодо реалізації Програми

Основним завданням Програми – вжиття комплексних заходів для ліквідації наявної кредиторської заборгованості, що обліковується на балансі Управління соціального захисту населення Коропської районної державної адміністрації Чернігівської області за рахунок коштів районного бюджету.

5. Фінансове забезпечення реалізації Програми

Для забезпечення реалізації Програми виникає необхідність у окремому фінансуванні на здійснення оплати заборгованості за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян за 2015 – 2016 роки.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок районного бюджету.

Розпорядниками коштів є управління соціального захисту населення районної державної держадміністрації.

6. Очікувані результати виконання Програми

Реалізація Програми дасть можливість погасити кредиторську заборгованість за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян за 2015 – 2016 роки на загальну суму 56 989,08 грн.