Про порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю на 2016-2017 роки

КОРОПСЬКА РАЙОННА РАДА

( п’ята сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я  № 109

18 березня 2016 року

смт.Короп

Про порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю на 2016-2017 роки

З метою забезпечення умов для виконання повноважень депутатів районної ради, керуючись  статтями 20, 32, 34 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», частиною 3 статті 49, пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю на 2016-2017 роки (додається).

1. Районній державній адміністрації щорічно при формуванні районного бюджету враховувати у видатковій частині кошти на відшкодування депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Голова  районної ради                                                                              М.П.Мазуренко

рішенням районної ради № 109 від 18 березня 2016 року

«Про порядок відшкодування з районного бюджету

депутатам районної ради витрат, пов’язаних з

депутатською діяльністю на 2016-2017 роки»

Порядок

відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, повязаних з  депутатською діяльністю

1. Загальні положення

Порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних із депутатською діяльністю (далі порядок) розроблений з урахуванням вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», частини  3 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 70, 91 Бюджетного кодексу України та передбачає відшкодування депутатам районної ради витрат, визначених  чинним законодавством, що мають місце при здійсненні ними депутатської діяльності.

2. Мета та основні завдання

Мета – створення необхідних умов для ефективного здійснення депутатами районної ради своїх повноважень. Порядком визначається відшкодування депутатам районної ради витрат пов’язаних з депутатською діяльністю.

Основними завданнями є:

Відшкодування витрат  на проїзд, пов’язаних  з участю депутата районної ради у :

– роботі пленарних засідань районної ради (депутатам, які мешкають у селах);

– засіданнях Президії районної ради (для членів Президії, які мешкають у селах);

– засіданнях постійних комісій районної ради (депутатам, які мешкають у селах);

– інших заходах, пов’язаних з депутатською діяльністю, що проводяться районною радою.

3. Реалізація порядку

Відшкодування витрат проводиться за особистою заявою депутата, поданою до виконавчого апарату районної ради, за фактичними цінами на проїзд (за даними авто перевізників, які коригуються в разі зміни вартості проїзду) шляхом перерахування коштів на карткові рахунки депутатів

Організаційним відділом до фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради подаються такі документи:

виклик (розпорядження, лист, телефонограма) депутату районної ради на пленарне засідання  районної ради, засідання Президії, засідання постійної комісії районної ради, інший захід, який проводить районна рада;

списки депутатів, які взяли участь у цих заходах.

4. Фінансування

Районна державна адміністрація щорічно при формуванні районного бюджету враховує у його видатковій частині кошти на відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, згідно поданих бюджетних запитів районної ради за кодом тимчасової класифікації видатків 250404 «Інші видатки».

Орієнтовні обсяги фінансування, грн

Джерела фінансування Обсяги фінансування, всього у тому числі по роках
2016 2017
Районний бюджет 12 960 6 480 6 480

5. Очікувані результати

Відшкодування витрат депутатам районної ради, пов’язаних з їх депутатською діяльністю.

Забезпечення присутності депутатів на пленарних засіданнях та засіданнях постійних комісій районної ради.

6. Контроль за виконанням

Контроль за  виконанням порядку здійснюється постійною комісією районної ради з гуманітарних питань, сім’ї та молоді, ветеранів, фізичної культури та спорту, законності, регламенту, депутатської діяльності та засобів масової інформації.

Заступник голови  районної ради                                                        В.М. Дворецький